Stoły do cięcia z odciągiem


Jeżeli planujesz kupno urządzenie do cięcia termicznego, albo już je masz, to najlepiej jest kupić od razu stół z odciągiem. Wtedy masz najlepiej dobrane urządzenie,bo zanieczyszczenia jest odciągane najbardziej optymalnie. Oczywiście, może już masz też stół, to powiedz nam jakiej marki, typ, model. Przyślij to co masz: biuro@odpylacz.com.pl

Stół do cięcia KemTab Advance to solidne i elastyczne rozwiązanie do robót w zakresie cięcia plazmowego o mocy do 300 A i grubości materiału do 150 mm przy cięciu gazowym. Dzięki budowie modułowej możliwe jest wykonanie stołów o różnej wielkości. Duże wanny na żużel gwarantują szybkie czyszczenie zapewniającymi dłuższe cykle konserwacyjnymi.
KemTab HiEnd to najbardziej wytrzymały stół do cięcia z naszej serii. Jest on przeznaczony do cięcia plazmowego z mocą do 600 A i grubością materiału do 300 mm przy cięciu gazowym.

stol-z-odciagiem-do-ciecia-plazmowego

Stół odciągowy do cięcia plazmą z filtrowentylacją

Przykładowy fabryczny komplet firmy KEMPER

Stół odciągowy do cięcia KemTab Advance o wymiarach 2100 x 6180 x 700 mm z filtrowentylacją przy cięciu palnikiem plazmowym o mocy do 150 A, suchych i niezaolejonych arkuszy blach.

Masz pytania?

Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy odpowiedni sprzęt i dobierzemy najatrakcyjniejszą ofertę.

ZADAJ PYTANIE LUB ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

INFORMACJE KONTAKTOWE

Odpylacz.com.pl - Technika odpylania, odpylacze przemysłowe, odkurzacze przemysłowe Debus, filtrowentylacja

Katowice,
województwo Śląskie

+48 732 851 099

biuro@odpylacz.com.pl