Jesteśmy nadal do Państwa dyspozycji


Szanowni Klienci,

Obecne wydarzenia mają znaczący wpływ na życie publiczne i gospodarkę naszego kraju. Podsumowaliśmy dla Państwa, jak KEMPER przygotował się do tego, jakie konsekwencje z tego wyciągamy i co to oznacza dla naszych klientów i partnerów.

W dzisiejszych czasach bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, abyśmy utrzymywali otwartą i przejrzystą komunikację - w ramach własnego zespołu, a także z naszymi partnerami.

Na wczesnym etapie utworzono grupę zadaniową Corona, która ma dostarczać informacji wszystkim lokalizacjom firmy, monitorować łańcuchy dostaw oraz podejmować decyzje o odpowiednich działaniach i wdrażać je w jak najkrótszym czasie. Naszym głównym celem jest zapewnienie, że praca w firmie KEMPER jest kontynuowana.

"Zamknij " nie znaczy "zamknij "

Jeśli wszyscy czekają na wszystkich, nikt nic nie robi.

Korona czy nie, jesteśmy uczciwość i mamy energię. Nie panikujemy, ale będziemy
ostrożni. W ostatnich latach dokonaliśmy już cyfryzacji wielu procesów i w nadchodzących miesiącach dowiemy się, jak wiele jeszcze jest możliwe usprawnień w internecie i w formie cyfrowej.

Jedynym sposobem, w jaki możemy teraz chronić siebie i naszą gospodarkę, jest to, abyśmy wszyscy pracowali na pełnych obrotach, realizując nasze plany, projekty i cele. Oczywiście musimy wziąć pod uwagę wszystkie środki mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się COVID-19. Jeśli jednak anulujemy spotkania równolegle, zamiast na przykład spotykać się z nimi online i opóźniać projekty, osłabiamy siebie i cały cykl gospodarczy.

Rozdzielenie zespołu sprzedażowego i wprowadzenie trybu pracy home-office

Zdrowie naszych pracowników i ich rodzin jest naszym najwyższym priorytetem. Podjęliśmy działania, aby to zapewnić. Pracownicy, którzy mogą wykonywać swoją pracę z w dom, przechodzą na tryb pracy home-office. To samo odnosi się w szczególności do rodziców, których dzieci muszą być pod opieką w domu, z powodu zamkniętych szkół lub placówek opieki dziennej.

W ten sposób zapewniliśmy Państwu najlepsze z możliwych wsparcie firmy KEMPER, a zespół chętnie odpowie na dalsze Państwa pytania.

W firmie KEMPER poszczególne zespoły działają niezależnie od siebie, np. z własnymi wejściami, pomieszczeniami sanitarnymi lub stacjami kawy i wody - w ten sposób minimalizujemy ryzyko.

Spotkania w firmie odbywają się głównie online. Firma KEMPER zapewnia również dodatkowe wyposażenie techniczne do tego celu.

Jesteśmy oczywiście online!

Ze względu na obecną sytuację musimy zrezygnować z wyjazdów zagranicznych i przyjmowania gości. Wszystkie kanały komunikacji przez telefon i media cyfrowe są dostępne dla Państwa bardziej
niż kiedykolwiek.

Życzymy Państwa pracownikom i Państwu, jako naszemu partnerowi i wszystkim naszym współpracownikom zdrowia i zachowania spokoju.