Monitoring powietrza

Czasami jest tak źle, że „widać powietrze”. Jednak, najbardziej szkodliwe cząstki są niewidoczne dla oczu i powietrze na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie czystego. Aby mieć pewność, jaki jest stan powietrza, wprowadzono urządzenia do monitorowania powietrza dedykowane do hal przemysłowych.

Stały monitoring jakości powietrza w znacznym stopniu przyczynia się do ochrony zdrowia pracowników, ponieważ oprócz temperatury i wilgotności mierzy poziom hałasu i zanieczyszczeń cząstek stałych. Urządzenia pokazują aktualny status stężeń pyłów w powietrzu otoczenia. Nie trzeba iść specjalnie na halę obejrzeć jaki jest stan powietrza. Z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu (Smartfone, tablet, PC) za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia się z monitorem wyświetlane są aktualne wartości temperatury, hałasu, poziomu wilgotności i zapylenia w powietrzu.

Teraz pozostaje nam wybór, które urządzenie?
AirTracker czy AirWatch?

Masz pytania? Zadzwoń: +48 732 851 099

Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy odpowiedni sprzęt i dobierzemy najatrakcyjniejszą ofertę.

systemy kontroli powietrza air watch kontra air trackerairtracker monitoring jakości powietrza
Innowacyjny, inteligentny system monitoringu przestrzeni jako system przyszłości. Europejski wydział Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wezwał Unię Europejską do zaostrzenia norm dotyczących jakości powietrza.  W związku z tym powstało innowacyjne, inteligentne rozwiązanie TEKA: AirTracker system monitoringu powietrza w przestrzeni. Czujnik nowej generacji serii TEKA AirTracker wykrywa cząstki mniejsze niż 100 nanometrów i […]

AirTracker – system zdalnego monitoringu powietrza